Dziś, 21 stycznia operator sieci Orange wprowadził dla swoich klientów, korzystających z ofert na kartę usługę umożliwiającą zupełnie darmowe połączenia z wybranym numerem dowolnej sieci komórkowej lub stacjonarnej w Polsce. Na zawsze.

Aktywacja usługi polega na wysłaniu darmowego SMS-a, z telefonem wybranej osoby na numer 100. Od tego momentu można korzystać z bezpłatnych rozmów. Zmiana wybranego numeru możliwa jest raz na 12 miesięcy.

Usługa jest bezpłatna i nie wiąże się z koniecznością doładowania konta. Warunkiem korzystania z niej jest posiadanie aktywnych połączeń wychodzących oraz wyłączenie promocji Rok Ważności Konta.

Oferta dotyczy wszystkich klientów korzystających z Planów Taryfowych Orange One, Orange POP, Nowe Orange Go oraz Abonentów Zetafon i Minutofon z Planem Taryfowym Orange One, Orange POP, Nowe Orange Go.

Szersze info:

Zmiana numeru w ramach Usługi może być dokonana tylko raz na 12 miesięcy.

Aby wyłączyć Usługę należy wysłać SMS o treści STOP pod bezpłatny numer 100.

Usługa nie łączy się z następującymi usługami:

a. Przelew SMS
b. Orange Extra Numer

Usługa wymaga wyłączenia promocji Konto Ważne Rok („Promocja”). Użytkownik
korzystający z Promocji po wysłaniu SMS aktywującego Usługę otrzyma instrukcję jak wyłączyć Promocję.

Wyłączenie Promocji jest równoznaczne z ustanowieniem 30-dniowego okresu
ważności na połączenia wychodzące i brakiem możliwości ponownego włączenia tej Promocji, nawet po wyłączeniu Usługi.

Usługa nie łączy się z promocją „Przenieś numer na kartę”. Zlecenie aktywacji Usługi jest równoznaczne z ustanowieniem 30- dniowego okresu ważności konta na połączenia wychodzące.

Okres ważności konta na połączenia wychodzące pozostaje bez zmian, jeśli wynika on z kwot doładowań dokonanych przed aktywacją Usługi, a nie z usług i promocji nie opisanych w niniejszym regulaminie.

Usługa jest przeznaczona dla abonentów o stażu powyżej 33 dni.

Źródło: Orange